Lody to nasza pasja

 

facebook icon

Słabość do słodkości mamy w genach. Nasza rodzinna Cukiernia Ptyś od ponad 25 lat dba, by wyjątkowe dla Państwa uroczystości i chwile, były pełne pięknych emocji i niezapomnianych smaków. Z miłości do słodkości w 2014 roku powstała koncepcja lodów Ptyśnych.

 

Bazując tylko na naturalnych składnikach, łącząc polskie tradycje z włoskimi recepturami, lody Ptyśne nieustannie się rozwijają. Włoskie targi i szkolenia to dla lodów Ptyśnych dopiero wydarzenia. Precyzyjnie stworzony park maszynowy, gdzie lody Ptyśne nabierają swoich unikatowych smaków, znajduje się na terenie Łodzi. Dzięki niemu kręcą się lody Ptyśne – naturalne i pyszne.

Bo smak tkwi w naturze!

W trosce o podniebienia wszystkich naszych klientów tworzymy naturalne i pyszne Lody Ptyśne. Nasze wspaniałe lody rzemieślnicze – lody Ptyśne przypominają nam smak dzieciństwa, a tradycyjne smaki zapadają głęboko w pamięć i są uwielbiane przez wielopokoleniowe rodziny. Nasze oryginalne kompozycje lodowe zostały docenione przez największych smakoszy słodkości. Gwarantujemy świeżość i różnorodność. Wyróżniają nas tradycyjne receptury i dbałość o najmniejszy szczegół. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych lodziarni!

Pytania? Zapraszamy do kontaktu:

e-mail: biuro@lodyptysne.pl
tel. 42 684-43-61

 

Lody Ptyśne kupisz w naszych lokalach:
Łódź Górna ul. Zaolziańska 35A
logo
Łódź Radogoszcz ul. Nastrojowa 52 – Plac Słoneczny
logo
Łódź Chojny ul. Białostocka 7
logo
Łódź Górna ul. Tatrzańska 78
logo
Skontaktuj się z nami
tel. 42 684-43-61
facebook icon